Spis 230 V 400 V Electrolux EKC60011W
Artikelnummer: B0735
Spänning: 230 V / 400 V
Standardbredd: 60 cm
Energiklass:
A
Garanti: Tre månader
Fungerar felfritt, testad och rengjord av oss!
1 i lager
  Få först, betala sen. Utan avgifter
  Betala enkelt med Swish
  1-3 dagars leveranstid
  Bäst pris med prisgaranti
  14 dagars öppet köp
1 års garanti för nya produkter
  3 månaders garanti för begagnade produkter
0 personer tittar på den här produkten nu!
Artikelnr: B0735 Kategorier: , , Etikett:
Beskrivning
Mer information från tillverkaren:
Electrolux EKC60011W 400V (Vit)
Kategori: Spisar
Antal kokzoner: 4 st
Antal ugnar: 1 st
Energiförbrukning per standardprogram: 0.89 kWh
Hälltyp: Glaskeramik
Reglage: Vred
Ugnstyp: Elektrisk
Färg: Vit
Breddstandard: 60 cm
Bredd: 595 mm
Djup: 600 mm
Höjd: 900 mm
Produktvikt: 46 kg
Ugnsvolym: 76 liter
Funktioner: Barnlås, Timer, Grillfunktion
Anslutningseffekt: 9300 W
Energiklass: A
Spänning: 400 V / 230 V